28 Şub 2018

Büyük Projelerin Öncü Markası Yıldız Entegre, Arch+ Design Summit 2018 etkinliğinde!

Türkiye’nin lider orman ürünleri üreticisi Yıldız Entegre, geniş ürün yelpazesi ile yüksek teknoloji ve inovasyonu birleştiriyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen levha üreticilerinden biri olan Yıldız Entegre Dünya çapında, tek çatı altında kurulmuş en büyük MDF üretim tesislerine sahip.  Türkiye’de toplam alanı 1.200 dönümü kapsayan, 6 ayrı tesisinde MDF, Mdflam Sunta, Suntalam, Laminat Parke, MDF Kapı, Boyalı MDF, Boyalı Sunta, Kapı Paneli, Emprenyeli Dekor Kâğıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştiriyor.

Yurt dışında, Romanya’da 460.000 m² alanda kurulu tesisinde MDF, Laminat Parke ve MDF Kapı üretimine, “Made in Europe” etiketiyle bu yıl mart ayında başlamaya hazırlanıyor. ABD’de Yıldız Entegre USA, INC adı ile faaliyet gösteren şirketimiz ise Grup Şirketleri’nin ham madde kaynaklarının üreticisi ve tedarikçisi olarak yer alan 3 adet limanı ile en önemli lojistik ve üretim yatırımlarından biridir.

Dünya’daki tüm tesislerinde günlük 11.000  levha üretim kapasitesi ile sektörüne yön veren Yıldız Entegre Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarındaki rekabet gücüyle Rusya’nın Vladimir bölgesinde güçlü yatırım hedefleri ile tüm paydaşları ile birlikte büyümeye devam ediyor. Yıldız Entegre 2.500’ün üzerinde çalışanı ile büyük bir takım olarak sürdürülebilir başarı hedefiyle bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

  

Parke ’de 5G’den hızlısı yok!

Varıoclıc markası ile üretilen Exclusive parkelerimiz 5G kilit sisteminin kalite ve güvencesini kullanıcılarına sunuyor. Exclusive 5G’nin hem dekor seçenekleri hem de hızlı döşenebilir kilit sistemi son tüketici ve bu işi yapan ustalara büyük kolaylık sağlıyor. Ürün hızlı kilit sistemi sayesinde kolayca monte edilebiliyor, gerektiğinde aynı hız ve kolaylıkla demontaj da mümkün.

Ahşap sıcaklığını farklı yapı malzemeleri görünümü ile parkeye yansıttık!

Yenilikçi teknolojiler sayesinde tüketicilerin yaşamsal konforunu artırmaya yönelik ürün geliştirme çalışmaları VARIOCLIC portföyünü genişletiyor. Varıoclıc Wood ile AC5 33. Sınıf Wood yüzey parke üretiyor. WOOD serimiz yüzeyi sayesinde ahşap sıcaklığını ve motiflerini farklı dekorlara taşıyarak tüketicinin beğenisini kazanıyor. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, modern estetiği, neme ve suya karşı dayanıklı yapısı ve Avrupa standartlarında üretilen tutkalsız “CLIC sistem” ile kalite ve estetik bir arada yaşam alanlarına hareket katıyor.

 

VARIODOR hayata açılan kapı!

Ürün kalitesi ve çeşitliliği üzerine yapılan yenilikçi çalışmalar ile VARIODOR markamız olan MDF Monoblok kapılarda yeni manyetik ve sessiz kilit sistemi kullanılıyor. Bu sistem ile evlerde daha sessiz bir ortam amaçlanıyor. “Artık bebekler rahat uyuyacak.”

VARIODOR kapıları İngiltere BMTRADA kalite belge firmasından 41 dakika yangına dayanıyor. Yangın anında normal kapılar hemen alev aldığı halde bu teste tabi olan ve sertifikaya sahip olan kapılar, normal kapılara göre 41 dakika daha geç alev alıyor.

VARIODOR olarak İngiltere BMTRADA kalite belge firmasından 100.000 defa açma/kapama dayanım belgesine sahip olan kapılarımızla daha uzun ömürlü açma/kapamaya dayanıklı ürün sunmak amaçlanıyor.

Yanı sıra VARIODOR’un 38 DB ses yalıtım özelliği ile de yaşam alanlarınızda sessiz bir ortam amaçlayarak gündelik hayatınıza değer katmaktayız.

 

Parlak ve mat uygulamalar için kapak seçeneklerinde zengin bir yelpaze sunuyor!

Mobilya kapak yüzey ürünlerimizde kullanılan malzeme; Sararmaya, çizilmeye karşı dirençli ve en önemlisi insan hayatına saygılı, doğa dostu. High Gloss ve Akrilik panellerimizin de yüzey yapısı itibari ile bakteri oluşumunu minimize eden özellikli,  pürüzsüz yüzey görünümü ve parlaklığı, çizilme mukavemetinin yüksek olması, yüzey renginde sararma ve solma görülmemesi, imalat sürecinde sorun oluşturmaması gibi birçok özelliği ile farkını yansıtıyor. Dekor portföyünde yer alan renk ve desenler ile de kullanıcıya özgün tasarımlara imza attıran, tarzını yansıtan yaşam alanları sunuyor.

TOUCH! Fark dokunuşta, görmek yetmez hissetmek gerek!

Mobilyalarınızın klasik çizgileri modern dokunuşlarla buluşuyor, touch serisiyle mdflam ve suntalam ürünlerde premium yüzeyler ile register emboss hissinin ve dokunmanın gerçekliği ahşap sıcaklığı ile birleşiyor.  Yaşam alanlarında sadeliğin gösterişi ahşap sıcaklığı ve yüzey gerçekliği ile birleşerek estetik kazanıyor. Büyülü evrenin dokunuşları ile özgün tasarımlar için ilham kaynağı dekorlar Touch serisi ile kullanıcıların beğenisini Yıldız Entegre markası ile kazanıyor.

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.