06 Mar 2018

Bosch’un hayatı kolaylaştıran teknolojisi, Home Connect dünyasını keşfe çıkmanın tam zamanı

Bosch Ev Aletleri’nin, uzaktan kontrol sağlayan Home Connect teknolojisi sayesinde, ev aletleri akıllı telefon ya da tabletle zamandan ve mekandan bağımsız kolaylıkla kontrol ediliyor. Bu sayede ev işlerinde harcanan vakitten ve enerjiden tasarruf ediliyor.

 

Home Connect teknolojili ürünleriyle, ofisteyken evdeki fırını çalıştırmak, marketteyken bulaşık makinesi deterjanının tükenip tükenmediğini öğrenmek, evdeki buzdolabını kontrol etmek ve çok daha fazlası mümkün. Ev aletini uzaktan yönetmenin yanında farklı birçok işlev sunan Home Connect uygulaması günlük hayatı daha da kolaylaştırıyor.

 

Buzdolabından yiyecekleri taze tutma önerileri

 

Bosch’un Home Connect teknolojisine sahip NoFrost Alttan donduruculu KGN 56HI40 N ve KGN 56HB40 N buzdolapları yiyecekler için ideal depolama alanları, ideal sıcaklık dereceleri ile ilgili bilgiler ve taze tutma önerileri sunuyor. Böylece yiyecekleri akıllıca ve doğru biçimde saklamak çok daha kolay. Home Connect uygulaması ile iç ortam sıcaklığı değişimi, tatil modu-eco mod değişimi, derin dondurucu sıcaklık ayarı, süper soğutma fonksiyonunu devreye alma gibi birden çok işlem uzaktan yapılabiliyor. Home Connect teknolojisi, buzdolabının kapısı açık kaldığında veya içindeki sıcaklık derecesi gerekenden fazla yükseldiğinde uygulama üzerinden uyarı bildirimi gönderiyor, böylece yiyecekler bozulmadan önlem alınabiliyor.

 

Eve gelmeden yemek hazır

 

HBG 656ES6 ve HRG 636XS6 Paslanmaz Çelik Home Connect Multifonksiyonel fırınlar, eve geldiğinizde size sıcacık bir akşam yemeği sunabiliyor. Home Connect uygulamasında fırınla ilgili tüm bilgiler, talimatlar, videolar ve kullanabileceğiniz 100’den fazla yemek tarifi bulunuyor. Bu tarifler sayesinde herhangi bir ayarlamaya gerek kalmadan, fırınınız sizin için yemeği tam kıvamında ve zamanında pişirip hazırlıyor. Home Connect uygulaması, akıllı telefon veya tablet aracılığıyla size çok sayıda pişirme ipucu sunuyor, en sık kullanılan malzemelerle ilgili bilgiler veriyor. Ayrıca bu fırınların dokunmatik ekranlarından veya Home Connect uygulamasından özel programlama da yapılabiliyor.

 

1 yeni bildirim: “Bulaşık yıkama tamamlandı!”

 

Home Connect bağlantısı ile akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden bulaşık makinesine uzaktan bağlanmak ve çalıştırmak mümkün. Home Connect teknolojisine sahip SMS 88TI06 T ve SMI 88TS06 T bulaşık makineleri program bittiğinde Home Connect uygulamalı akıllı telefona bildirim gönderiyor. Böylece günlük program istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Diğer yandan, evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulaması son 5 tablet kaldığında uyarıyor ve tabletler bitmeden yenisini almanıza yardımcı oluyor.

 

Tek dokunuşla çamaşır yıkamak mümkün

 

WAW 286HX TR çamaşır makinesinde bulunan Home Connect uygulaması sayesinde her yerde ve her zaman akıllı telefon ya da tablet üzerinden çamaşır makinesini çalıştırmak ve böylece eve gelmeden çamaşırları yıkamak mümkün. Zamanı dilediğinizce kullanmaya olanak sağlayan Home Connect uygulaması, yerleştirilen çamaşırlar için program, sıcaklık derecesi, sıkma devri önerilerinde de bulunuyor. Üstelik başlatılan programın harcayacağı su ve elektrik seviyesi ile bitiş süresini de bildiriyor. İstenirse program bitiminde Home Connect bağlantılı akıllı telefona ya da tablete bildirim gönderiyor.

 

Her cins çamaşıra özel kurutma

 

Kurutma makinesini istenen yer ve zamanda akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla çalıştırmaya olanak veren Home Connect teknolojisine sahip WTWH 7560 TR kurutma makinesi, zaman kullanımında büyük rahatlık sağlıyor. Kurutulacak tekstilin türüne göre örneğin gömlek, kazak, kot ya da yünlü çamaşır için hassas, dayanıklı ya da normal kurutma seçeneklerine göre program seçilebiliyor.  Ayrıca, ütü kuruluğu, dolaba kaldırma kuruluğu ya da ekstra kuruluk gibi tercihleri de belirlenebiliyor. Ayrıca, kurutma süresi ve işlemin bitmesine ne kadar süre kaldığı gibi bilgiler de evin dışındayken akıllı telefon veya tablet aracılığı ile takip edilebiliyor. Mevcut kurutma programının bittiği, makinenin doluluk miktarı ya da hata bildirimi gibi uyarılar da iletiliyor.

 

Her zaman her yerden kolay ve güvenilir bağlantı

 

Home Connect, ek bir donanıma gerek kalmadan, ev aletlerini kablosuz internet (Wi-Fi) ağı aracılığıyla telefona veya tablete bağlıyor. Bunun için, Home Connect teknolojili ev aleti ile ücretsiz sunulan Home Connect mobil uygulamasını, iOS veya Android cihazıyla eşleştirmek yeterli. Böylece, bütünleşik Wi-Fi mikrodevresine sahip ev aletleri Home Connect uygulamasını kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir ve yönetilebilir hale geliyor. Ev aletlerindeki tüm önemli işlevler, Home Connect aracılığıyla,  en yüksek güvenlik seviyesinde korunarak, uzaktan kontrol edilebiliyor. Home Connect uygulamasının Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylı yüksek veri güvenliği bulunuyor.

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.